FANDOM


Eurosongs wikia logo2018
DaeHyun
Podstawowe informacje
Imię Paweł
Wiek 19
Miasto Gorzów Wlkp.
Państwo
Państwo (15. dek.) Fin Finlandia
Państwo (14. dek.) Est Estonia
Państwo (12. dek.) Mlt Malta
Państwo (10. dek.) Mlt Malta
Państwo (9. dek.) Dnk Dania
Państwo (8. dek.) Dnk Dania
Państwo (7. dek.) Dnk Dania
Państwo (6. dek.) Dnk Dania
Państwo (5. dek.) Dnk Dania
Państwo (4. dek.) Dnk Dania
Państwo (3. dek.) Dnk Dania
Państwo (2. dek.) Dnk Dania
Państwo (1. dek.) Dnk Dania
EuroSongs
Debiut 1. EuroSongs
Ilość udziałów 90
Finały 77
Najlepsze miejsce 1
Najgorsze miejsce DSQ
Medale 15
Gold medal 3 Silver medal 5 Bronze medal 7
WorldSongs
Debiut 1. WorldSongs
Ilość udziałów 3
Finały 3
Najlepsze miejsce 2
Najgorsze miejsce 5
Medale 1
Gold medal 0 Silver medal 1 Bronze medal 0


DaeHyun - (dawniej: Dae, FiFi, Fifi95) manager Finlandii, wcześniej Danii (1-90), Malty (100, od 117) i Estonii (140) w EuroSongs oraz Tajwanu w WorldSongs






Udział w EuroSongs

Edycja Kraj pochodzenia Wykonawca Piosenka Finał Półfinał Link
Pkt. Msc. Pkt. Msc.
01. Nor Annie Songs remind me of you 22 DSQ
-
02. Dnk Celina Ree Når Du Rør Ved Mig 70 05
-
03. Dnk Hej Matematik Party I Provinsen 42 15
-
04. Dnk Kiss Kiss Kiss Broken Hearts 67 10
-
05. Dnk Dúné Victim Of The City 70 08
-
06. brak udziału
07. Dnk Linda Andrews Det Bedste Til Sidst 42 15
-
08. Dnk Carpark North Shall We Be Grateful 72 09
-
09. Dnk Julie Maria Evelyn 95 04
-
10. Dnk Nephew feat. Landsholdet Danish Way To Rock 75 07
-
11. Dnk Aura Dione Song For Sophie 72 16 96 03
12. Dnk The Storm Lullaby
brak awansu
32 12
13. Dnk Sys Bjerre Alle Mine Veninder 100 07 57 10
14. Fin Femme En Fourrure Plump Bisquit
brak awansu
27 15
15. Dnk Mads Langer Wake Me Up In Time 68 12
-
16. Dnk Kate Hall Die letzte Träne 81 08 81 01
17. Dnk Medina Vi To 76 02
-
18. Dnk Electric Lady Lab You & Me 60 08
-
19. FRO The Dreams Revolt 116 01
-
20. Dnk Fallulah I Lay My Head 76 07
-
21. Dnk Carpark North Burn it 75 05
-
22. Dnk Hej Matematik Legendebørn 90 03
-
23. Dnk Alphabeat Heat Wave 80 03
-
24. Dnk Nephew 007 Is Also Gonna Die 72 08
-
25. Gbr Graffiti6 Annie You Save Me 89 03
-
26. Dnk Surfact All Night Overload 46 11
-
27. Dnk Julie Maria Uden Hinanden 69 07
-
28. Dnk Panamah Et sted at stå 100 02
-
29. Dnk Kashmir Stillboy 63 16 58 08
30. Dnk Stoffer & Maskinen Vi To Er Smeltet Sammen 73 06 51 10
31. Swe Firefox AK Boom Boom Boom 89 12 61 06
32. Dnk Mew Special
brak awansu
41 11
33. brak udziału
34. Dnk The Raveonettes Heart Of Stone
brak awansu
50 14
35. Rus Nastya Kochetkova Ya Ne Ya
brak awansu
51 13
36. Dnk Sarah Skaalum Jørgensen Okay 126 04 105 01
37. Dnk Rasmus Thude Til Månen & Tilbage 60 14 65 07
38. Dnk Morten Hampenberg & Alexander Brown ft. Stine Bramsen I Want You (To Want Me Back) 40 DSQ 60 06
39. brak udziału
40. Dnk Cecilie Fleur Alle De Lykkelige Kærester 93 01
-
41. Dnk/Swe Amaranthe Amaranthine 128 02
-
42. Dnk Darkness Falls The Void 116 03 80 04
43. Dnk Chimes & Bells Do The Right
brak awansu
26 13
44. Dnk Agnes Obel Philharmonics 62 12
-
45. Lva Yana Kay Hurts
brak awansu
57 DSQ
46. Dnk Julie Maria Gør Det Kort 87 07
-
47. Dnk Maria Timm Dirty Place 103 02
-
48. Dnk Freja Loeb Never Stop Coming Back 58 14
-
49. Dnk Rasmus Seebach ft. Ankerstjerne Millionær 60 15 74 05
50. Deu Eisblume Für Immer 61 07
-
51. Isl Gusgus Over 98 03
-
52. Dnk Asbjørn The Criminal 70 13
automatyczny finał
53. Dnk Darkness Falls Hey! 84 09 84 09
54. Dnk Electric Lady Lab Taking Off 69 14
automatyczny finał
55. Irl/Deu/ROK/JPN Brian Joo ft. Jade Valerie Don't Tell Me I'm Wrong 87 09 59 10
56. Dnk Lucy Love We Are The Stars 46 19 54 08
57. Dnk The Asteroids Galaxy Tour Major 96 09 56 07
58. Dnk Outlandish Warrior//Worrier 86 10 85 02
59. Dnk Anna Stengade Anchor Chain 101 10 66 08
60. Mne Danijel Alibabić Ratnik
brak awansu
38 14
61. Dnk/Nor Maria Mena & Mads Langer Habits
brak awansu
50 11
62. Dnk Panamah DJ Blues 163 01 102 01
63. Dnk Supershine The Ones Who Never Live 84 11
automatyczny finał
64. Dnk Asbjørn Strange Ears
brak awansu
39 15
65. France Kap Bambino Dead Lazers 53 17 49 10
66. brak udziału
67. Dnk Rangleklods Cough 97 07 65 08
68. Dnk Ida Gard My Two Feet 87 09
automatyczny finał
69. Dnk Waqas Ali Apun Ke Mafik 52 16
automatyczny finał
70. Dnk Replite Youth Speeddance 114 05 95 06
71. - 72. brak udziału
73. Dnk Dúné Hell No!
brak awansu
42 13
74. Dnk Cecile Fleur Forever Lost In You 72 15 64 04
75. ROK/Ita/Deu ChoColat Syndrome 169 02 70 07
76. Dnk Glass 73 14 72 05
77. Dnk Penny Police Run For Your Life 92 07 66 04
78. FRO The Dreams Head Down Tired 60 15
automatyczny finał
79. Dnk Nephew ft. Marie Key Gå Med Dig 144 03 147 02
80. Mne The Love Dictators Soviet Power 40 19
automatyczny finał
81. Dnk Lulu Rouge ft. Fanney Osk Sign Me Out 99 06 85 02
82. Dnk Mads Langer Elephant 139 03 98 01
83. Dnk Ulige Numre København 36 21 51 08
84. Dnk Quadron Hey Love 92 10 104 03
85. Gbr/ROK Lunafly Fly to Love 23 18
automatyczny finał
86. Dnk YouYouYou Trust No One 50 16 71 10
87. Dnk Linkoban Super Into On It
brak awansu
72 11
88. Dnk The Mountains The Mountains 59 12
-
89. Dnk Oh Land Renaissance Girls 65 15 63 08
90. Dnk Björnskov Vi er helte 66 08
-
91. - 99. brak udziału
100. ROK/Ita/Deu ChoColat I Like It 62 13 73 10
101. - 116. brak udziału
117. Ita Annalisa Sento solo il presente 75 DSQ 109 4
118. brak udziału
119. Ita Moreno MC Prova Microfono
brak awansu
34 13
120. Isl Agent Fresco Dark Water 38 18
-
121. Mlt Dana McKeon Street Art 4 22
-
122. - 139. brak udziału
140. Dnk ThePolarShift WeWalkBackwards 80 4
-
141. Est Galvanic Elephants We Are Together
TBA
-

Udział w WorldSongs

Edycja Kraj pochodzenia Wykonawca Piosenka Punkty Miejsce Link
1. TWN/USA Anthony Neely (倪安東) Nightmares (惡夢) 77 05
2. TWN Hebe Tien (田馥甄) Insignificance (渺小) 80 02
3. ROK Kim Jaejoong (김재중) Mine 54 05
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.